Концентрати -60°С до -80°С

Концентрати зимового омивача скла – це готові засоби для швидкого видалення бруду, льоду і усіляких розводів зі скла. Дані концентрати можна використовувати не тільки при очищенні автомобіля, а й у домашньому прибиранні. Важливо те, що даний засіб може відмінно очищати гумові, пластмасові, хромовані і лакофарбові поверхні і має антикорозійні властивості. Чудово підходить для застосування при дуже низьких температурах.

Спосіб застосування концентрату дуже простий, якщо температура середовища, в якій Ви працюєте нижче -35 С, засіб потрібно використовувати в чистому вигляді. Якщо ж, температура коливається від -22 С до -35 С, концентрат ТМ LedoCool потрібно розвести в окремій ємності з дистильованою водою. Далі, все надзвичайно просто, наш засіб заливаємо в бак склоочисника і вмикаємо функцію очищення скла, або ж, самостійно, вручну прибираємо всі забруднення і насухо все витираємо.

Хочеться додати, що використання концентрату зимового омивача скла нашої фірми, абсолютно нешкідливо для здоров’я людини. Адже до складу засобу входять екологічно чисті елементи.