Закон про заборону засобів догляду за автомобілем, на основі метилового спирту

zakon9 років тому, головний санітарний лікар України Бережнов С.П. видав указ про заборону використання метилового спирту. Давайте ж, розглянемо пункти указу більш детально.

По-перше, всім заводам і підприємствам, категорично заборонено додавати метанол або виготовляти будь-які продукти на його основі.

По-друге, всім державним підприємствам, а також, галузям промисловості, які обслуговують залізничний, повітряний і водний вид транспорту, взяти під контроль використання продуктів виготовлених на основі метилового спирту.

По-третє, зробити комплексну перевірку в сфері торгівлі на виявлення очищувальних засобів на основі метанолу і конфіскувати їх.

Також, постійно робити заходи серед персоналу про шкоду метилового спирту і його впливу на здоров’я людини.

Неодмінно, посилити контроль на кордоні, щоб запобігти завезення продукції, в складі якої заборонена складова.

Всім експертним комісіям взяти до уваги, що поява будь-яких засобів для очищення автомобілівна основі метанолу, в оптовій і роздрібній торгівлі – категорично заборонена і карається законом України.

У разі, появи такої продукції, або в разі знахідки при проходженні експертизи, негайно вжити всіх необхідних за законодавством заходів і повідомити в Департамент державного санітарно-епідеміологічного контролю.

Офіційне джерело: Міністерство охорони здоров’я України