Як правильно обрати омивач для скла?

vubor_omuvatelya

Ось і підкрадається до нас зима… Не секрет, що для кожного автомобіліста найважливіші питання цього періоду – це заміна гуми, повна перевірка акумулятора, а також вибір «незамерзайки» для скла.

Багато досвідчених автолюбителів можуть погодитися, що не кожен омивач для скла підходить саме для їхнього автомобіля. Для того, щоб у відповідальний момент у вас не обвітрилося лобове скло потрібно вибирати якісний засіб.

У багатьох водіїв, питання якості омивача стає на другий план, на першому плані ціна! Як правило, дешева рідина, що очищає, містить шкідливі компоненти, наприклад, метиловий спирт. Після того, як водій влив у бак такий омивач, він починає створювати пари, що вражають легені та нервову систему водія.

Як вибирати омивач скла?

По-перше, ви повинні вибирати очищувач за сезоном (для зими від -20°C, для літа від +4°C).

По-друге, важливо звертати увагу на температуру кристалізації (наприклад, -20°C, -30°C, -40°C і тд).

По-третє, обов’язково ретельно ознайомтеся з хімічним складом цього засобу, щоб запобігти отруєнню парами.

Також, бувають готові розчини та концентрати. У жодному разі не використовуйте нерозведений концентрат!

Вибір омивача за сезоном

Є три типи омивачів за погодою – літні, зимові та всесезонні. Як правильно, літні очищувачі використовують при температурі вище за 0°C і вони жовтого, рожевого або зеленого кольору. Зимові омивачі, рекомендують використовувати при температурах від -20°C, і вони блакитного або світло-зеленого кольору. До складу такого засобу неодмінно входитиме спирт. У такому випадку Вам необхідно дуже ретельно вивчити хімічні речовини. склад рідини, що чистить.

Є три види омивача: на основі метилового спирту, етилового спирту або ізопропілового спирту. Найдешевший і шкідливий для здоров’я омивач на основі метанолу. Можна легко отруїтися парами даної рідини. Найчастіше омивачі на основі метилового спирту не мають запаху.

Найкраще користуватися очищувачами на основі етанолового спирту. Їх дуже легко розрізнити серед інших, так як вони мають чітко виражений запах, а також чудово відмивають скла.

Омивачі на основі ізопропанолу мають різкий запах ацетону та можуть викликати перепочинок. Але, вони безперечно найкраще чистять скло від будь-яких забруднень, а також, очищають насос омивальної системи.

Концентрат чи готовий розчин?

При купівлі очисника багато хто задається питанням: що краще, концентрат або готовий омивач? Давайте ж, розберемося, готову рідину можна відразу використовувати, а концентрат потрібно розвести за допомогою дистильованої води. Про можливі пропорції потрібно читати в інструкції до самого омивача. Але найчастіше пропорції залежать від погодних умов, відповідно взимку, самого концентрату піде більше.

Як показує практика, вигідніше і найефективніше купувати концентрат. Оскільки ви можете самостійно регулювати кількість концентрату в омивачі.

Тара для очищувача скла

Особливу увагу при покупці омивача скла слід приділити тарі. Упаковка має бути з міцного гарного пластику та з неушкодженою етикеткою. На етикетці обов’язково повинні бути вказані: хімічний склад, дата виготовлення, виробник і температура при якій можна використовувати цей омивач.

Як правильно користуватися очисником?

  1. Для повного заповнення бачка Вам потрібно приблизно 2-2,5 літра омивача.
  2. Категорично заборонено включати насос при малій кількості омивальної рідини або її повній відсутності.
  3. Щоб уникнути отруєння парами від рідини, постійно провітрюйте салон під час роботи двірників.

Сподіваємось, що наша стаття була для Вас корисною. Вдалих Вам подорожей!

Підписатись на новини:

  • Приєднуйтесь до нас: