Про нас

ПАТ Компанія “Ельба” відноситься до однієї з найбільших компаній з виробництва автохімії ТМ «LEDOCOOL». Наша фірма пропонує послуги з виготовлення товарів для розпалювання, різної автохімії, дров і деревного вугілля. Наша продукція пройшла сертифікацію і має європейський сертифікат якості, що важливо в наш час. ПАТ Компанія “Ельба” – виробничо-торгове підприємство, яке розраховане не тільки на роздрібну, але і оптову торгівлю. Тому, ми співпрацюємо з відомими брендами України як: Fozzy Group, Фуршет, Велика Кишеня, Таврія-В, Чудо Маркет, Домосвіт, Deily , ЕКО-маркет, АТБ-маркет, Novus, LeroyMerlin; азс: ОККО, КЛО, ТНК, WOG, Sky, Б-Сеть і т.д. Так само, величезна кількість продукції йде на експорт в країни СНД і Європи.

Головний офіс ПАТ Компанія “Ельба” знаходиться за адресою м.Київ вул. Григорія Сковороди 7-б. Філії по Україні та за кордоном відсутні.

ПАТ Компанія “Ельба” має великий досвід роботи і тому, нам довіряють. Ми завжди відповідально ставимося до замовлень і термінів їх реалізації.

Асортимент нашої торгової марки постійно розширюється. Зараз ми виробляємо:

– Розпалювачі (рідкі, гелеві і спеціальні таблетки);

– Деревне вугілля, дрова для розпалювання;

– Омивачі для скла (літні, всесезонні, зимові);

– Спеціальні концентрати для омивача скла (літні та зимові);

– Розморожувачі;

– Дистильована вода;

– Антифризи.

Для замовлення будь-якої продукції або з питань співпраці зв’яжіться з менеджерами нашого інтернет-магазину через форму «Контакти» або зателефонуйте нам.

Будемо раді співпраці з Вами.

Підписатись на новини:

  • Приєднуйтесь до нас: