Чому ми не використовуємо у своїй продукції метиловий спирт?

metul_spert

Добрий день, дорогі відвідувачі. Сьогодні хотілося б торкнутися дуже важливої ​​теми: Метиловий спирт та його використання у промисловості.

Ні для кого не секрет, що метанол – це дуже шкідлива та токсична речовина. Він дуже сильно впливає організм людини. Порівняно з етиловим спиртом метанол швидко проникає в організм і повільно починає окислюватися. У ході цього процесу утворюються речовини, що сильно діють, отруюють.

Використання метанолу у виробництві теж саме, що повільна смерть для людського організму. Адже метиловий спирт з легкістю всмоктується у шлунку та кишечнику, так само, проходить метаболізм у печінці. Внаслідок чого, в організмі, утворюються такі речовини як: формальдегід та мурашина кислота. Більш того, найбільш небезпечним метанол вважається для серцево-судинної та нервової системи. Після впливу метилового спирту на нервову систему, у людини починаються зміни в поведінці, також супроводжується кардинальна зміна кислотно-лужного балансу. Не кажучи вже про погіршення зору, адже йде поразка сітківки ока та дистрофія зорового нерва.

Багато працівників автомобільної промисловості і не здогадуються, що щодня вони отруюють свій організм. Після тривалого контакту з метанолом (вдихання пари, прийом речовини всередину) починаються незворотні реакції в організмі. Виникають постійні сильні головні болі, погіршення зору до сліпоти, виникає тяжкість у легенях, постійно розширені зіниці, часті судоми. Відомо багато випадків при отруєнні метанолом із летальним кінцем.

Важливо, якщо людина отримала велику дозу метанолу, отруєння організму починається блискавично, і смерть настане в інтервалі від 2 до 4 годин, після події.

Для людей, які мають постійний контакт із метанолом та його випарами, властиві хронічні отруєння. При цьому, потерпілий, завжди скаржиться на запаморочення, мігрені, відсутність сну, високу слабкість організму, розлад шлунка, а також на біль у серці, легенях та печінці.

Ми думаємо і переживаємо за своїх клієнтів, тому ніколи і не за яких обставин не використовуємо на своєму виробництві метанол або метиловий спирт.

Підписатись на новини:

  • Приєднуйтесь до нас: