Закон про заборону засобів догляду за автомобілем на основі метилового спирту

zakon

9 років тому, головний санітарний лікар України Бережнов С.П. видав указ про заборону використання метилового спирту. Давайте ж розглянемо пункти указу докладніше.

По-перше, всім заводам та підприємцям категорично заборонено додавати метанол або виготовляти будь-які продукти на його основі.

По-друге, всім державним підприємствам, а також галузям промисловості, які обслуговують залізничний, повітряний та водний вид транспорту, взяти під контроль використання продуктів виготовлених на основі метилового спирту.

По-третє, зробити комплексну перевірку у сфері торгівлі на виявлення засобів для чищення на основі метанолу та конфіскувати їх.

Також постійно робити заходи серед персоналу про шкоду метилового спирту та його впливу на здоров’я людини.

Безумовно, посилити контроль на кордоні, щоб запобігти завезенню продукції, у складі якої є заборонена складова.

Всім експертним комісіям взяти до уваги, що поява будь-яких засобів для очищення автомобіля в оптовій та роздрібній торгівлі – категорично заборонена та карається законом України.

У разі появи такої продукції, або у разі знахідки під час проходження експертизи, негайно вжити всіх необхідних за законодавством заходів та повідомити Департамент державного санітарно-епідеміологічного контролю.

Офіційне джерело: Міністерство охорони здоров’я України

Підписатись на новини:

  • Приєднуйтесь до нас: