Замерзла незамерзайка! Що робити?

nezamerzaikaКожен автомобіліст рано чи пізно стикається з однією ДУЖЕ серйозною проблемою. Прокинувшись вранці, подивившись у вікно на градусник і переконавшись, що температура на вулиці нижче за нуль, думають – «прохолодно сьогодні», і, не замислюючись, йдуть на кухню пити ароматну ранкову каву або смачний чай з печивом. І ось раптом згадують на третьому ковтку смачного напою, що треба їхати в далеку дорогу і слід було б залити зимовий омивач. Та ось невдача, адже у бачку – літній омивач.

Тепер потрібно їхати на мийку або СТО, платити купу грошей, чекати кілька годин, поки відтає рідина в бачку, і тільки після цього залити нормальний омивач, що підходить сезону. Тихенько йдеш до крана, набираєш теплу воду в першу пляшку, що підвернулася, мучишся всю дорогу, поливаючи лобове скло з неї, т.к. літній омивач або вода, яка була залита ще до морозів, замерзла геть-чисто. Так, ця ситуація знайома багатьом автомобілістам, чи не так?

Але мало хто на автомийці або на СТО підкаже, що просто потрібно залити зимовий концентрат омивача -80°С TM LEDOCOOL, якщо, звичайно, у вас бачок склоомивача не заповнений під зав’язку. Його взагалі може розірвати льодом, а це вже серйозніша проблема. Якщо ж у бачку склоомивача води або літнього омивача було більше половини, ми рекомендуємо залити під горловину концентрат -80°С TM LEDOCOOL, почекати годину-другу, вставити в бачок силіконову трубку (вони продаються в господарських магазинах), злити в порожню тару рідину, що відтала. і повторити процедуру 1-2 рази, заливши чистий концентрат -80°С TM LEDOCOOL.

Надалі не забувайте відстежувати прогнози погоди та вчасно заливати зимову рідину для миття скла TM LEDOCOOL. Переходячи на зимову гуму, одночасно змінюйте склоочисник. Цінуйте свій час. Вчасно заливайте відповідний сезонний омивач TM LEDOCOOL, і непотрібні проблеми з Вашим автомобілем оминуть Вас.

Підписатись на новини:

  • Приєднуйтесь до нас: